django - en to br translation catalogue (15 entries)

en: password
br: ger-tremen

en: last login
br: kevreet da ziwezhañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: New password
br: Ger-tremen nevez

en: New password confirmation
br: Kadarnaat ar ger-tremen nevez

en: Old password
br: Ger-tremen kozh

en: Password (again)
br: Ger-tremen (adarre)

en: name
br: anv

en: group
br: strollad

en: groups
br: strolladoù

en: first name
br: anv-bihan

en: last name
br: anv-familh

en: user
br: implijer

en: users
br: implijerien

en: Logged out
br: Digevreet
