django - en to os translation catalogue (50 entries)

en: Personal info
os: Персоналон инфо

en: Permissions
os: Бартӕ

en: Important dates
os: Ахсджиаг бонтӕ

en: Password changed successfully.
os: Пароль ивд ӕрцыд.

en: Change password: %s
os: Фӕив пароль: %s

en: password
os: пароль

en: last login
os: фӕстаг бахызт

en: No password set.
os: Ницы пароль уыд ӕвӕрд.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
os: Паролы формат раст нӕу, кӕнӕ хӕшты алгоритм бӕрӕг нӕу.

en: The two password fields didn't match.
os: Дыууӕ паролы ӕмхуызӕн не сты.

en: Password
os: Пароль

en: Password confirmation
os: Паролы бӕлвырдгӕнӕн

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
os: Дӕ хорзӕхӕй, раст %(username)s ӕмӕ пароль бафысс. Дӕ сӕры дар уый, ӕмӕ дыууӕ дӕр гӕнӕн ис стыр ӕмӕ гыццыл дамгъӕтӕ ӕвзарой.

en: This account is inactive.
os: Ацы аккаунт ницы архайы.

en: Email
os: Электрон пост

en: New password
os: Ног пароль

en: New password confirmation
os: Нӕуӕг паролы бӕлвырдгӕнӕн

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
os: Дӕ зӕронд пароль раст амынд нӕу. Дӕ хорзӕхӕй, нӕуӕгӕй йӕ бафысс.

en: Old password
os: Зӕронд пароль

en: Password (again)
os: Пароль (ногӕй)

en: algorithm
os: алгоритм

en: iterations
os: итерацитӕ

en: salt
os: цӕхх

en: hash
os: хӕш

en: work factor
os: куысты фактор

en: checksum
os: бӕлвырдсуммӕ

en: name
os: ном

en: codename
os: кодном

en: permission
os: бар

en: permissions
os: бартӕ

en: group
os: къорд

en: groups
os: къордтӕ

en: superuser status
os: хистӕр архайӕджы статус

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
os: Ацы архайӕгӕн алы бар дӕр дӕтты, цӕмӕй сӕ хицӕнӕй дӕттын ма хъӕуа.

en: user permissions
os: архайӕджы бартӕ

en: username
os: фӕсномыг

en: Required. 30 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
os: Ӕнӕмӕнг. 30 кӕнӕ цъусдӕр нысаны. Ӕрмӕст дамгъӕтӕ, нымӕцтӕ ӕмӕ @/./+/-/_.

en: A user with that username already exists.
os: Ахӕм фӕсномыгимӕ архайӕг нырид ис.

en: first name
os: ном

en: last name
os: мыггаг

en: email address
os: электрон посты адрис

en: staff status
os: куысты уавӕр

en: Designates whether the user can log into this admin site.
os: Бӕрӕг кӕны архайӕгӕн йӕ бон у ацы армдарӕн сайтмӕ хизын, ӕви нӕ.

en: active
os: активон

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
os: Бӕрӕг кӕны ацы архайӕгы хъӕуы нымайын активоныл, ӕви нӕ. Йӕ нысан ын сис хафыны бӕсты.

en: date joined
os: баиуы бон

en: user
os: архайӕг

en: users
os: архайджытӕ

en: Password reset on %(site_name)s
os: %(site_name)s-ы нӕуӕг пароль ӕвӕрӕн

en: Logged out
os: Рахизын
