django - en to es_MX translation catalogue (6 entries)

en: PostgreSQL extensions
es_MX: Extensiones PostgreSQL

en: A JSON object
es_MX: Un objeto JSON

en: Value must be valid JSON.
es_MX: El valor debe ser JSON válido

en: Enter two valid values.
es_MX: Ingrese dos valores válidos

en: Enter two numbers.
es_MX: Ingrese dos números

en: Enter two valid dates.
es_MX: Ingrese dos fechas válidas
